Novinky

Hodinky Hamilton Pan Europ Auto

Značka Hamilton je předním výrobcem švýcarských hodinek v cenové hladině do 50 tisíc korun s kořeny sahajícími až do roku 1892. Původ značky, spjatý se Spojenými státy, zaručuje ideální kombinaci zajímavého designu a kvalitní švýcarské hodinařiny.

Hodinky Hamilton Khaki Navy Pioneer Auto Chrono

Hodinky řady Khaki Navy mají kořeny v úzké spolupráci společnosti Hamilton s americkou armádou, pro kterou značka vyráběla hodinky a navigační přístroje během obou světových válek.

Hodinky Spirit of Liberty Auto Chrono

Švýcarská hodinářská firma Hamilton nezapomíná na svůj americký původ datující se až do roku 1892, což je patrné i na hodinkách Spirit of Liberty Auto Chrono. Ty rozhodně nezapřou kombinaci amerického stylu a švýcarského citu pro detail, takže právem patří do linie hodinek Timeless Classic.

Hodinky Hamilton Skeleton Auto

Již od roku 1892 švýcarská hodinářská značka Hamilton neustále potvrzuje, že její kolekce představují ideální vstup do světa luxusních hodinek s kvalitním mechanickým srdcem. Není tedy divu, že se Hamilton stal průkopníkem i na poli hodinek určených pilotům. Své první hodinky pro letce vyrobil v roce 1919 a této tradici je díky kolekci Aviation věrný i dnes.

Hodinky Hamilton X-WIND

Švýcarské hodinky Hamilton nejsou v kokpitech létajících strojů žádným nováčkem. Historie Hamiltonu je již od vzniku první letecké pošty mezi Washingtonem a New Yorkem v roce 1919 úzce spojena se zápěstím pilotů. Letité zkušenosti tak byly zúročeny v kolekci Aviation, kam patří i limitovaná edice hodinek Khaki X‑WIND.

Nová limitovaná edice leteckých hodinek Khaki take-off

Americko-švýcarská hodinářská značka Hamilton představuje novou limitovanou edici pilotních hodinek Khaki Take-off Auto Chrono inspirovaných leteckou historií značky.