Hodinky Hamilton Pan Europ Auto

Hamilton Pan Europ Auto

Značka Hamilton je předním výrobcem švýcarských hodinek v cenové hladině do 50 tisíc korun s kořeny sahajícími až do roku 1892. Původ značky, spjatý se Spojenými státy, zaručuje ideální kombinaci zajímavého designu a kvalitní švýcarské hodinařiny.

Hamilton Pan Europ Auto detail

Do řady Timeless Classic, která čerpá inspiraci z klasických hodinek Hamilton, patří i model Pan Europ Auto. Nadčasové pouzdro o velikosti 42 mm krásně kombinuje broušenou ocel s leštěnou a svými křivkami odkazuje na model představený roku 1971.

 Hamilton Pan Europ Auto

Hodinky skýtají možnost výběru ze dvou řemínků, a lze je tak nosit při nejrůznějších příležitostech. Kožený děrovaný řemínek černé barvy s červenými prvky pro sportovně elegantní vzhled a druhý, tkaný řemínek pro volnočasové aktivity.

 Hamilton Pan Europ Auto krabička

Každého jistě potěší, že značka Hamilton myslela i na zajímavý bonus, a tak ve vkusně uspořádaném balení naleznete oba dva řemínky, včetně nástroje na jejich snadnou výměnu.

 Strojek Hamilton H-30

Srdcem hodinek je automatický švýcarský kalibr H-30 s prodlouženou 80hodinovou rezervou chodu. Příjemným detailem je průhledné spodní víčko, takže jistě potěší vygravírovaný nápis „HAMILTON“ na rotoru strojku.

Hamilton Pan Europ

Model Pan Europ Auto je dostupný i v kombinaci s šedým číselníkem. Více informací o kolekci vám rád poskytne každý autorizovaný prodejce.