Hodinky Hamilton Khaki Navy Pioneer Auto Chrono

Hodinky Khaki Navy Pioneer Auto Chrono

Hodinky řady Khaki Navy mají kořeny v úzké spolupráci společnosti Hamilton s americkou armádou, pro kterou značka vyráběla hodinky a navigační přístroje během obou světových válek.

Khaki Navy Pioneer Auto Chrono

Pro hodinky Khaki Navy Pioneer Auto Chrono se pak staly inspirací zejména ty námořní chronometry a speciální potápěčské hodinky pro „žabí muže“, které americké námořnictvo odebíralo během druhé světové války.

Hamilton a americké námořnictvo

Kvalitně zpracované pouzdro hodinek o velikost 43 mm s klasickým designem se skvěle doplňuje s leštěnou lunetou a krásně provedenými ručičkami. Zajímavým detailem je i netradiční uchycení řemínku.

Hamilton Khaki Navy Pioneer Auto Chrono

Orientaci na kvalitu a detail potvrzuje i automatický strojek H-21 s prodlouženou, 60hodinovou rezervou chodu. Strojek samotný je viditelný průhledným spodním dýnkem, takže vás jistě potěší detailní gravírování na můstku hodinek podobné písmenu H a velký vygravírovaný nápis „HAMILTON“ na rotoru strojku.

Hamilton strojek H21

Styl hodinek Khaki Navy Pioneer Auto Chrono můžete objevit i v dalších modelech Hamilton. Pro ty, kteří chtějí velmi decentní klasické hodinky, jsou dostupné varianty bez chronografu nebo s menším pouzdrem o velikosti 40 mm.

Khaki Navy Pioneer Auto Chrono

Více informací o značce Hamilton, jež má pozici světového lídra v oblasti kvalitních hodinek v cenovém rozpětí 15.000 − 50.000 Kč, vám rád poskytne každý autorizovaný prodejce.

Související produkty